XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 października 2017 r.

with Brak komentarzy
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę, a także za wszystkie płody roli, którymi podzieliliście się z naszym seminarium, dziękujemy Panom Sołtysom za przeprowadzenie zbiórki.
  2. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w Nabożeństwach Różańcowych o g. 16.30.
  3. Spotkanie „Wspólnoty Zawierzonych Maryi” odbędzie się w najbliższy czwartek 19.10 po Mszy św. wieczornej.
  4. W konkursie „Ziarenka” nagrodzeni zostali: Mateusz Lasek, Alan Kosior, Szymon Pieniążek – gratulujemy zwycięzcom.
  5. Intencja od Uczestników Pielgrzymki Róż Różańcowych będzie sprawowana 22.11 o g. 17.00.
  6. W czwartek o g. 12.30 na parkingu będzie ustawiony ambulans, gdzie można będzie przeprowadzić diagnostyczne badania. Szczegóły na ulotkach.
  7. Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku zaprasza w sobotę 21.10 od g. 9.30 do Hali Sportowej na bezpłatne badania i konsultacje lekarskie. Szczegóły w gablocie.
  8. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Teresy Cisek. Bardzo serdecznie dziękujemy za taką gorliwą dbałość o ten Boży Dom.
  9. Za niedługo listopad, czas modlitw za zmarłych. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku. Na wypominki roczne prosimy składać kartki w zakrystii, oddzielnie, z opisem „wypominki roczne”.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wszelkich potrzebnych łask.