III NIEDZIELA ADWENTU 17 grudnia 2017 r.

with Brak komentarzy
  1. Rozpoczęliśmy ostatni tydzień adwentu dlatego tym goręcej zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. Roratnich o g. 17.00.
  2. Za tydzień 24 grudnia w IV Niedzielę Adwentu przeżywać będziemy również Wigilię Narodzenia Pańskiego, dlatego nie będzie Mszy św. wieczornej o g. 17.00 – za to zapraszamy na Mszę św. o północy na tzw. Pasterkę, która rozpocznie się uroczystym otwarciem szopki bożonarodzeniowej.
  3. W zakrystii prosimy zgłaszać osoby, do których udamy się z posługą sakramentalną przed świętami w najbliższą sobotę 23 grudnia od g. 8.00. W zakrystii można także zaopatrzyć się w opłatki i prasę katolicką.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Franciszkowi Kowal za reanimację naszego kościelnego pieca. Dziękujemy również Panu sołtysowi Piotrowi Szklarz i ekipie za zawieszenie banneru nad głównym wejściem do świątyni.
  5. Informujemy, że funkcjonuje bezpośredni numer komórkowy do kancelarii parafialnej – 792 604 402. Jest podany także na naszej stronie internetowej.
  6. W konkursie „Ziarenka” zostali wylosowani: Jakub Dec, Karolina Pieniążek i Mateusz Lasek– zwycięzcom gratulujemy a nagrody są do odebrania w zakrystii.
  7. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Marii Telega. Bardzo serdecznie dziękujemy za tak piękną troskę o czystość tej świątyni.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzeĻbnych łask, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej.
  9. Informujemy, że kolędę w tym roku rozpoczniemy od 27 grudnia. Dokładny plan podamy w Wigilię Bożego Narodzenia.