ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO SZCZEPANA 26 grudnia 2017 r.

with Brak komentarzy
  1. Przypominamy, że dzisiaj nie będzie Mszy św. o g. 17.00. Od jutra do soboty 30 grudnia Msza św. poranna będzie sprawowana o g. 8.00.
  2. W najbliższą niedziele przeżywać będziemy święto Świętej Rodziny oraz zakończenie Starego Roku. Z tej racji o g. 16.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. W tym dniu przypadają również imieniny Ojca Proboszcza i Gwardiana naszego Klasztoru. Dlatego wszystkich, zapraszamy na Mszę św. o g. 11.00, podczas której wdzięczni za Jego posługę będziemy otaczać Go swoją modlitwą.
  3. Od jutra rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Dokładny plan znajduje się w broszurkach pt.: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” umieszczone na stoliku przy figurze św. Antoniego, które prosimy wziąć ze sobą. W tym tygodniu kolędę będziemy rozpoczynać o g. 10.00.

Wszelkie ofiary jakie będą składane podczas kolędy będą przeznaczone na przygotowanie do jubileuszu naszej parafii (drobne remonty w klasztorze i kościele). I już dzisiaj wszystkim naszym parafianom składamy serdeczne słowa podziękowania staropolskim Bóg zapłać.