NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 31 grudnia 2017 r.

with Brak komentarzy
  1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne w dniu zakończenia Starego Roku o g. 16.30.
  2. Jutro zakończenie oktawy Bożego Narodzenia, przeżywać będziemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W naszej wspólnocie gościć będziemy Ojca Rektora WSD z Kalwarii Zebrzydowskiej i taca w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby naszego seminarium.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy dni odnowy religijnej pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Z racji trwającej wizyty duszpasterskiej nie będzie spowiedzi w piątek, prosimy, aby Ci którzy utracili stan łaski uświęcającej ze spowiedzi skorzystali jutro – przed Mszami wieczornymi w tygodniu oraz 6 stycznia. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy 12 stycznia.
  4. W sobotę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. będą sprawowane jak w niedzielę. W tym dniu poświęcimy kadzidło i kredę, które są wystawione przy figurze św. Antoniego, do nabycia za dobrowolną ofiarę, a taca będzie przeznaczona na Misje. To również pierwsza sobota miesiąca dlatego zapraszamy o 16.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczniemy Nabożeństwo Pierwszosobotnie.
  5. W przyszłą niedzielę – pierwszą miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o g. 8.00 oraz Apel Maryjny o g. 20.45.
  6. W konkursie „Ziarenka” zostali wylosowani: Iga Kamińska, Adrianna Flak, Kinga Bluczak– zwycięzcom gratulujemy a nagrody są do odebrania w zakrystii.
  7. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Haliny Przewrockiej. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie i troskę o czystość tej świątyni.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i hojnego błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki Matki Najświętszej.