NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 7 stycznia 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za bardzo miłe i serdeczne przyjęcie podczas kolędy, a także za wszelkie złożone ofiary – Bóg zapłać! Kolęda uzupełniająca odbędzie się 13 stycznia w sobotę. Adresy prosimy podawać w zakrystii lub kancelarii.
  2. Dzisiaj w liturgii kończymy okres Bożego Narodzenia, jednak kolędy i szopka towarzyszyć nam będą do 2 lutego.
  3. Po Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych oraz zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
  4. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek 12 stycznia.
  5. W przyszłą niedzielę 14 stycznia na Mszy św. o g. 11.00 będziemy gościli chór św. Barbary z Przeworska. Swój piękny śpiew rozpoczną o 10.45. Zachęcamy także do włączenia się do wspólnego kolędowania także po Mszy. 28 stycznia będziemy gościć orkiestrę strażacką.
  6. W konkursie „Ziarenka” zostali wylosowani: Karolina Pieniążek i Zosia Biskupska – zwycięzcom gratulujemy a nagrody są do odebrania w zakrystii.
  7. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Bożeny Maślanka. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się i dbałość o czystość tej świątyni.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i hojnego błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.
  9. Informujemy o akcji: „Oddając elektro śmieci – wspierasz szkołę”. Do 19 stycznia do naszych szkół można dostarczać zużyty sprzęt elektroniczny. W zamian, szkoły otrzymają sprzęt sportowy lub materiały biurowe a uczniowie punkty z zachowania. Ilość tych materiałów zwiększa szansę szkoły w otrzymaniu materiałów i nagród.