II NIEDZIELA ZWYKŁA 14 stycznia 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na tacę, które w znacznej mierze poryły koszty renowacji naszej monstrancji, kielicha, kustodii i pateny. Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary na potrzeby kościoła i klasztoru.
  2. * Dzisiaj – będziemy gościć – gościmy – chór św. Barbary z Przeworska. / Swój piękny śpiew rozpoczną o g. 10.45. Zachęcamy także do włączenia się do wspólnego kolędowania także po Mszy. / 21 stycznia, także na Mszy św. o g. 11.00 będziemy gościć orkiestrę strażacką.
  3. W czwartek 18 stycznia zapraszamy na miesięczne spotkanie Wspólnoty Zawierzonych Maryi, które będzie spotkaniem opłatkowym i będzie możliwość wymienić się cennymi książkami.
  4. Rada i Grono Pedagogiczne oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej z Maćkówki zapraszają na Dzień Babci i Dziadka, które odbędą się 20 stycznia w Remisie OSP w Maćkówce. Zapisy w szkole a koszt 25 zł.
  5. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Jadwigi Socha. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się i dbałość o czystość tej świątyni.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i hojnego błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.
  7. Informujemy o akcji: „Oddając elektro śmieci – wspierasz szkołę”. Do 19 stycznia do naszych szkół można dostarczać zużyty sprzęt elektroniczny. W zamian, szkoły otrzymają sprzęt sportowy lub materiały biurowe a uczniowie punkty z zachowania. Ilość tych materiałów zwiększa szansę szkoły w otrzymaniu materiałów i nagród.