V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lutego 2018 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj I niedziela miesiąca * po Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych * o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
 2. Jutro z racji wspomnienia św. Agaty poświęcenie chleba wody i soli.
 3. Za tydzień z racji wspomnienia Matki Bożej z Lourdes przypada Dzień Chorego. Nabożeństwo dla Chorych w naszej parafii zostało przeniesione na Misje Święte w dniu 8 marca.
 4. Za tydzień taca przeznaczona na potrzeby kościoła i klasztoru już dzisiaj dziękujemy za Waszą ofiarność.
 5. Oprócz monstrancji, którą obecnie używamy, kielicha i kustodii – zostały odnowione jeszcze 2 kielichy i 2 pateny.
 6. W naszym klasztorze wykonaliśmy izolację przeszklonej części dolnego korytarza oraz okien między kościołem a klasztorem na pietrze. Obecnie trwa remont części kanalizacji i została rozpoczęta budowa łazienek w pokojach gościnnych na parterze, aby w przyszłości móc także wyposażyć w łazienki pokoje w których mieszkają ojcowie. Przeprowadzamy także modernizacje wyposażenia zakrystii, po to, aby wszystkie zakrystyjne rzeczy mogły znaleźć się w odpowiednim miejscu.
 7. Pragniemy poinformować, że kancelaria parafialna została przeniesiona do innego pomieszczenia, do którego obecnie wchodzi się od posesji po Pani Ciskowej.
 8. Za tydzień zapraszamy po 3 osoby z każdego Koła Gospodyń Wiejskich na spotkanie organizacyjne, w sprawie zakończenia Misji Świętych i Jubileuszu Parafii, które odbędzie się w czwartek 15 lutego po wieczornej Mszy św.
 9. Informujemy, że nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w parafii Chrystusa Króla od 19 lutego, przez 3 tygodnie w poniedziałki, środy i soboty o g. 18.30.
 10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy serdeczne życzenia: zdrowia, błog. Bożego i op. Matki Bożej Różańcowej na dalsze lata życia.
 11. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Zofii Śliwa. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się i dbałość o czystość tej świątyni.
 12. „Teatr u Julka” zaprasza na spektakl charytatywny dla bardzo ciężko chorej Wioletty w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku 8 lutego o g. 19.00. Szczegóły na plakatach.