I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 lutego 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Będą wykorzystane na dalsze prace remontowe w klasztorze.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych:

* Droga Krzyżowa – w piątki o g. 16.30 i w niedziele po Mszy św. o g. 8.00;

* Gorzkie Żale – w niedziele o g. 16.00 z kazaniem pasyjnym, bezpośrednio po których Msza św. wieczorna bez kazania, oraz

* Godzinki o Męce Pańskiej – w niedziele o g. 7.30.

  1. Bardzo serdecznie prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary można składać do skarbony usytuowanej przy figurze św. Antoniego. Już dzisiaj dziękujemy za pomoc w świątecznym wystroju kościoła.
  2. Młodzież klasy III gimnazjum wraz Rodzicem – zapraszamy na spotkanie, w środę po Mszy św. wieczornej.
  3. Piątek 23 lutego jest dniem postu i modlitw o pokój.
  4. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki bezpośrednio po Mszy św. wieczornej i w sobotę po Mszy o g. 7.00.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej.
  6. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Teresy Lalowicz. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, trud i dbałość o czystość świątyni.
  7. Zwracamy się z zapytaniem czy ktoś z Was posiada książkę Joanny Szumierz pt. „Architektura i wystrój wnętrza kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej w Żurawiczkach” jest to praca licencjacka pisana pod kierunkiem dr Grażyny Ryby na Uniwersytecie Rzeszowskim w 2009 r.
  8. Sołtys wsi Maćkówka zaprasza dzisiaj na Zebranie Wiejskie w Remizie OSP o g. 15.00