III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 4 marca 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Informujemy, że od jutra Msza Święta wieczorna będzie sprawowana o g. 18.00.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Głąb i ekipie za odnowienie i zamontowanie Krzyża Misyjnego, Kołom Gospodyń za przygotowanie posiłków dla orkiestry i chóru, Druhom ze Straży Pożarnej za troskę o nasze bezpieczeństwo podczas Drogi Krzyżowej w piątek jak i dzisiaj podczas procesji z Krzyżem.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych:

* Droga Krzyżowa – w piątki o g. 16.30 i w niedziele po Mszy św. o g. 8.00;

* Gorzkie Żale – w niedziele o g. 16.00 z kazaniem pasyjnym, bezpośrednio po których Msza św. wieczorna bez kazania, dzisiaj z racji Misji Świętych Gorzkie Żale o g. 16.30 i bezpośrednio po nich Msza Święta bez kazania;

* Godzinki o Męce Pańskiej – w niedziele o g. 7.30.

  1. Spotkanie Grupy Zawierzonych Maryi w czwartek od Mszy św. wieczornej.
  2. Spowiedź przedświąteczna w naszej świątyni w piątek 23 marca.
  3. Odwiedziny chorych przed świętami w sobotę 24 marca – dodatkowe osoby prosimy zgłaszać w zakrystii.
  4. Bardzo serdecznie prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, które można składać do skarbony przy figurze św. Antoniego.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej.
  6. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Danuty Głąb. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i prace, aby ta świątynia była zawsze czysta i piękna. Tym dyżurem sprzątanie świątyni zakończyli parafianie z Maćkówki i od przyszłego tygodnia prosimy parafian z Zalesia.