V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 marca 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Informujemy, że w dni powszednie Msza Święta wieczorna sprawowana jest o g. 18.00.
  2. Jutro przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych:

* Gorzkie Żale – w niedziele o g. 16.00 z kazaniem pasyjnym, bezpośrednio po których Msza św. wieczorna bez kazania;

* Godzinki o Męce Pańskiej – w niedziele o g. 7.30.

* Droga Krzyżowa – w niedziele po Mszy św. o g. 8.00 i jak to było w zwyczaju w piątek przed Niedzielą Palmową wyruszymy na Drogę Krzyżową po terenie parafii, trasą tak jak procesja z Krzyżem Misyjnym, po Mszy św. wieczornej czyli o ok. 18.30. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału, Panów strażaków ponownie prosimy o zadbanie o nasze bezpieczeństwo a my zabierzmy ze sobą świece.

  1. Spowiedź przedświąteczna w naszej świątyni w ten piątek, 23 marca od g. 16.30 do 18.00.
  2. Odwiedziny chorych przed świętami w sobotę 24 marca od g. 8.00 – dodatkowe osoby prosimy zgłaszać w zakrystii.
  3. Zachęcamy do udziału w Bieszczadzkiej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się w sobotę 24 marca. Zapisy w zakrystii, szczegółowe informacje w gablocie i u Pana Koby.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Msze św. o g. 8.00 i 11.00 rozpoczniemy przy Krzyżu Misyjnym od poświęcenia palm i uroczystej procesji do świątyni.
  5. Bardzo serdecznie prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, które można składać do skarbony przy figurze św. Antoniego.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej.
  7. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Iwony Stanowskiej. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i prace, abyśmy mogli modlić się czystej i pięknej świątyni.