NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 8 kwietnia 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj uwielbiamy Boga za Jego wspaniały przymiot Miłosierdzia. Dlatego zapraszamy na g. 15.00 na nabożeństwo eucharystyczne i Koronkę. Przypominamy również, że codziennie, za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego, pod zwykłymi warunkami, w kościele wobec Najśw. Sakramentu, na terenie Polski, możemy zyskać odpust zupełny. Chorzy mogą go uzyskać poza kościołem.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  3. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msze św. o g. 8.00 i 18.00 z okolicznościowym kazaniem. Zachęcamy do podejmowania bądź kontynuowania Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  4. Za tydzień w niedzielę 15 kwietnia o g. 11.00 przeżywać będziemy Jubileusz 25-lecia istnienia naszej parafii. Was wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnego uwielbiania Boga za dar tej naszej Wspólnoty.
  5. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Marty Balawender. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, trud i przygotowanie świątyni na dzisiejsze święto. Bardzo serdecznie prosimy, aby na sobotę przybyły dwie grupy sprzątające. Jedna, aby podjęła się sprzątania świątyni a druga terenu wokół niej.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej i życzliwości od innych.