III NIEDZIELA WIELKANOCNA 15 kwietnia 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj uwielbiamy Boga za 25 lat istnienia naszej Parafii, za wszelkie łaski, sakramenty święte oraz duszpasterzy, którzy tutaj posługiwali. * Uroczysta Msza św. Jubileuszowa o g. 11.00.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Markowi Lalowiczowi za wykonanie i zamontowanie tablicy upamiętniającej dzisiejszy jubileusz.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego.
  4. We wtorek przypada 1. wtorek Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy. W tym dniu przypadają imieniny o. Salwatora.
  5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej i ich rodziców odbędzie się wyjątkowo w czwartek 19 kwietnia od g. 18.00.
  6. Spotkanie Wspólnoty Zawierzonych Maryi odbędzie się również w czwartek 19 kwietnia po Mszy św. wieczornej.
  7. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania – tym razem tylko z klasy 3 gimnazjum – zapraszamy na spotkanie w piątek 20 kwietnia o g. 19.00.
  8. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Haliny Ciupa oraz Ireny Pieniążek. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, trud i przygotowanie świątyni na dzisiejszy jubileusz.
  9. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej i życzliwości od innych.