IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 22 kwietnia 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Dobrego Pasterza i rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do wyłącznej służby w Kościele.
  2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej i ich rodziców odbędzie się jutro, 23 kwietnia o g. 18.00.
  3. Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski, natomiast w środę święto św. Marka Ewangelisty, jest to dzień modlitw o urodzaje.
  4. We wtorek przypada 2. wtorek Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy.
  5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klasy 3 gimnazjum – obowiązkowo – zapraszamy na spotkanie z egzaminem ks. Dziekana i próbą, w czwartek 26 kwietnia o g. 19.00.
  6. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Krystyny Stecko. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowe. W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodzi o. Hugon nasz rodak – nie zapomnijmy otoczyć go modlitwą.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misjonarzy i środki transportu dla nich.