VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 6 maja 2018 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych, o g. 11.00 uroczystość pierwszej komunii świętej, a o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
 2. Z racji 6 niedzieli wielkanocnej od jutra do środy będziemy modlić się o urodzaje i o błogosławieństwo dla wszystkich pracujących na roli. O terminie procesji poinformujemy w przyszłą niedzielę.
 3. Wszystkich gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych o g. 17.30 a w niedziele o g. 16.30.
 4. We wtorek przeżywać będziemy uroczystość św. Stanisława Patrona Polski i kolejny wtorek nowenny przed świętem św. Antoniego.
 5. W środę zapraszamy na kolejne nabożeństwo majowe przy kapliczce obok domu Pani Dyrektor w Żurawiczkach o g. 19.00.
 6. Rodziców i dzieci rocznicowe zapraszamy na spotkanie organizacyjne w czwartek o g. 19.00.
 7. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy odmawiać pod koniec nabożeństwa majowego.
 8. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klasy 3 gimnazjum zapraszamy na próbę, w piątek 11 maja o g. 18.45.
 9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, o g. 11.00 uroczystość rocznicy pierwszej komunii św., natomiast o g. 16.30 nabożeństwem majowym rozpoczniemy nabożeństwa fatimskie, a podczas Mszy św. o g. 18.00 młodzież klasy 3 gimnazjum otrzyma sakrament bierzmowania.
 10. Sprzątanie świątyni przeprowadzili rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie i udekorowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość i cały biały tydzień.
 11. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.