NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 13 maja 2018 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj o g. 11.00 uroczystość rocznicy pierwszej komunii świętej.
 2. Również dzisiaj o g. 17.00 rozpoczniemy Nabożeństwa Fatimskie, które w roku Jubileuszu erygowania naszej parafii pragniemy przeżywać liczniej i uroczyściej. Rozpoczniemy je nabożeństwem majowym po nim nowenna do Ducha Świętego i Różaniec Fatimski. Następnie Msza św. podczas której nasza młodzież przyjmie sakrament bierzmowania a na zakończenie odśpiewamy Apel Maryjny. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to pierwsze Nabożeństwo Fatimskie.
 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby kościoła i klasztoru, bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary.
 4. Wszystkich gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych o g. 17.30 podczas, których modlimy się także nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 5. We wtorek przeżywać będziemy kolejny wtorek nowenny przed świętem św. Antoniego.
 6. W środę zapraszamy na kolejne nabożeństwo majowe tym razem w Zalesiu przy kapliczce obok dawnej szkoły o g. 19.00.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tradycyjnie wyruszymy w procesjach modlitewnych o urodzaje:

w Zalesiu – 20 maja o g. 13.30

w Żurawiczkach – 20 maja o g. 15.00 przy Krzyżu na Kamienicy

a w Maćkówce – 27 maja o g. 14.00 obok figury przy gościńcu.

 1. Intencja od uczestników Drogi Krzyżowej w Bieszczadach będzie sprawowana jutro o g. 18.00.
 2. Sprzątanie świątyni przeprowadzili rodzice dzieci rocznicowych. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie i udekorowanie świątyni na dzisiejsze uroczystości.
 3. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.
 4. Zaproszenie naszych sołtysów na dzisiejsze zebrania wiejskie: w Żurawiczkach o g. 17.00 a w Maćkówce o g. 15.00 w Remizach OSP.
 5. Zaproszenie na spotkanie z Panem Andrzejem Matusiewiczem, które odbędzie się 18 maja o g. 18.00 w Remizie OSP w Żurawiczkach – szczegóły na plakacie w gablocie.