IX NIEDZIELA ZWYKŁA 3 czerwca 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca dlatego zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie oktawy Bożego Ciała o g. 17.30, a dzisiaj o g. 16.30 z procesją eucharystyczną dookoła kościoła. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.
  3. We wtorek przeżywać będziemy 8 już wtorek nowenny przed świętem św. Antoniego.
  4. Społeczność szkolna Szkoły Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi zaprasza w czwartek 7.06 na Mszę św. o g. 8.15 na dziękczynienie za dar tak wspaniałej patronki.
  5. W piątek uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa z tej racji również procesja eucharystyczna o g. 17.30 i nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestniczenie w procesji Bożego Ciała a szczególnie tym, którzy wykonywali ołtarze, strażakom za to, że zadbali o nasze bezpieczeństwo, niosącym feretrony, baldachim i chorągwie, ministrantom, młodzieży i naszym dziewczynkom za sypanie kwiatów i chłopcom z dzwonkami.
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za prace porządkowe na placu przy kościele: wywiezienie gruzu, ziemi i kompostownika.
  9. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Janiny Obłoza. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. Grupy sprzątające prosimy, aby wszelkie śmieci po sprzątaniu i kwiaty wkładać do worków na śmieci i zostawiać przy wejściu do zakrystii.
  10. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.