X NIEDZIELA ZWYKŁA 10 czerwca 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby kościoła i klasztoru. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym o g. 17.40, a dzisiaj o g. 16.40.
  3. We wtorek przeżywać będziemy 9. ostatni już wtorek nowenny przed świętem św. Antoniego.
  4. W środę święto św. Antoniego z Padwy. Msze święte o g. 8.00 i 18.00 z kazaniem, poświęceniem lilii i błogosławieństwem dzieci. Również będziemy przeżywać kolejne Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy Nabożeństwem Czerwcowym o g. 17.40.
  5. Dzisiaj i 13 czerwca można nabyć „chlebki św. Antoniego” dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych naszej młodzieży i dzieci.
  6. Serdecznie zapraszamy na Festyn Parafialny w najbliższą sobotę, odbędzie się on przy remizie OSP na Maćkówce rozpoczęcie o godzinie 16.00. Od godziny 20.00 zabawa taneczna, wstęp wolny.
  7. Społeczność szkolna Szkoły Podstawowej im. Świętego Brata Alberta zaprasza w piątek 15.06 na Mszę św. o g. 9.00 na dziękczynienie za dar tak wspaniałego patrona.
  8. Pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Szczepanowa, Dębna i Kopalni Soli w Bochni odbędzie się w ten wtorek, wyjazd o g. 9.00 z parkingu koło kościoła. Są wolne miejsca dlatego można zapisać się w zakrystii, koszt 110 zł.
  9. Sprzątanie świątyni przeprowadziły Panie: Małgorzata Szczepańska, Weronika Przewrocka, Zofia Bawor, Maria Bieniasz i Małgorzata Król. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. Grupy sprzątające prosimy, aby wszelkie śmieci oraz kwiaty wkładać do worków na śmieci i zostawiać przy wejściu do zakrystii.
  10. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.