XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 sierpnia 2018

with Brak komentarzy
  1. We środę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP i Święto Wojska Polskiego. W naszej świątyni porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu będziemy przeżywać nasze Dożynki Parafialne na Mszy św. o godz. 11.00 a bezpośrednio przed Mszą św. uroczyście wprowadzimy wieńce dożynkowe do kościoła. Po zakończeniu każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów, a o godz. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
  2. Dzisiaj w 2 niedzielę miesiąca taca jest tradycyjnie przeznaczona na potrzeby naszego kościoła i klasztoru. Za wszelkie ofiary składane w naszej świątyni wszystkim naszym parafianom i dobrodziejom składamy serdeczne słowa podziękowania, Bóg zapłać.
  3. Za dwa tygodnie czyli 26 sierpnia tradycyjnie wyruszymy z pieszą pielgrzymką do Sanktuarium w Jodłówce. Zbiórka godz. 5.15 – wymarsz godz. 5.30. Proszę o pomoc w organizowaniu ruchu na trasie będą kamizelki i również tradycyjnie do niesienia Krzyża i nagłośnienia. I tak jak to miało miejsce w roku ubiegłym będzie autokar w drodze powrotnej.
  4. W liturgii najbliższego tygodnia wspominamy:

– we wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe

– w piątek wspomnienie św. Jacka

  1. Wszystkim solenizantom, solenizantkom i jubilatom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny lub rocznice małżeńskie życzymy błog. Bożego i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.
  2. Sprzątanie naszej świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadzili: Kudła Marta, Wikiera Zofia, Jarosz Kinga, Lemiech Danuta, Wilk Anna, Lorenc Alicja Chrobak Agnieszka, Buczek Helena. Składamy serdeczne słowa podziękowania Bóg zapłać.