XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 września 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie składane ofiary szczególnie za te na ogrzewanie kościoła. Prosimy o dalszą ofiarność na ten cel.
  2. Jutro obchodzić będziemy święto Stygmatów św. Ojca Franciszka, we wtorek święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski, w piątek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  3. W sobotę 22 września na Mszy św. wieczornej rozpoczniemy nowennę do św. Rity, która jest szczególną patronką od spraw bardzo trudnych i beznadziejnych a jej orędownictwo jest niezwykle skuteczne. Będziemy modlić się przy jej relikwiach zanosząc do Boga przez jej orędownictwo nasze prośby, które przed Mszą można składać w zakrystii oraz obrzęd poświęcenia przyniesionych róż.
  4. W przyszłą niedzielę, 23 września, gościć będziemy misjonarza, o. Albina, który skieruje do nas słowo boże oraz będzie zbierał ofiary do puszek na nasze bernardyńskie misje.
  5. Wyjazd na Diecezjalną Pielgrzymkę Róż Różańcowych odbędzie się do Kalwarii Pacławskiej w sobotę 29 września.
  6. W niedzielę 30 września odbędzie się zbiórka do puszek na niezwykle drogą terapię dla Renaty Groch.
  7. Informujemy, że Msza św. wieczorna w dni powszednie, przez cały rok będzie sprawowana o g. 18.00.
  8. Sprzątanie świątyni przeprowadziła Grupa Pani Elżbiety Rojek. Bardzo serdecznie dziękujemy za prace i trud oraz troskę o świątynię.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego, jak najlepszego zdrowia, wszelkich łask i opieki Matki Bożej oraz swoich patronów na każdy dzień życia.