IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 31 marca 2019 r.

with Brak komentarzy
  • Dzisiaj rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Nauki głosi o. Ignacy Tuleja z naszego klasztoru w Przeworsku, którego bardzo serdecznie witamy. Rekolekcje będziemy przeżywać do środy. Dzisiaj zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. o g. 8.00 i 18.00 z naukami rekolekcyjnymi, a także o g. 10.00 dla uczniów naszych szkół. Tradycyjnie ofiary składane na tacę podczas nabożeństw Rekolekcyjnych będą przeznaczone dla Ojca Rekolekcjonisty czyli na potrzeby klasztoru w Przeworsku.
  • W tym tygodniu przypadają dni odnowy religijnej: I piątek miesiąca – odwiedziny chorych od g. 8.00; o g. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź święta; I sobota miesiąca – nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy koronką do Miłosierdzia Bożego o g. 17.45.
  • W piątek Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii jako piękne zwieńczenie naszych rekolekcji i jeszcze pełniejsze przygotowanie do spowiedzi przedświątecznej. Nabożeństwo rozpoczniemy po Mszy św. wieczornej czyli ok. 18.30. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału Panów strażaków i prosimy o zadbanie o nasze bezpieczeństwo.
  • W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca, po Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
  • Spowiedź przedświąteczna w piątek 12 kwietnia, od 16.00 do 18.00.
  • Prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, które można składać do skarbony przy filarze.
  • Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej.
  • Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Agnieszki Wiciak. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i prace, aby ta świątynia była zawsze czysta i piękna.
  • Nauczyciele i młodzież Szkoły Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach serdecznie zapraszają na kiermasz ozdób wielkanocnych, który odbędzie się przez kolejne dwie niedziele, tj. 7 i 14 kwietnia, po Mszach św. W czasie kiermaszu sprzedawane będą kartki i ozdoby wielkanocne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na organizację wycieczki. Gorąco zapraszamy!