III NIEDZIELA WIELKANOCNA 5 maja 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
  2. Dzisiaj wyruszymy z procesją błagalną i modlitwami o urodzaje. Rozpoczęcie procesji: w Zalesiu o g. 13.30; w Maćkówce o g. 14.00 obok figury przy gościńcu; w Żurawiczkach o g. 15.00 przy Krzyżu na Kamienicy. Prosimy o transport.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o g. 17.30 a w niedzielę o 16.30.
  4. We wtorek zapraszamy na 4. dzień Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy.
  5. W środę przeżywać będziemy uroczystość św. Stanisława Głównego Patrona Polski.
  6. W środę kolejne nabożeństwo majowe przy kapliczce Matki Bożej. Tym razem nabożeństwo odbędzie się 8 maja o g. 19.00 przy kapliczce w Maćkówce Potok przy działce P. Czerwonków nr 129. Serdecznie zapraszamy.
  7. Spotkanie dzieci przygotowujących się do rocznicy pierwszej komunii świętej i ich rodziców odbędzie się w czwartek 9 maja po Mszy św. wieczornej. Uroczystość rocznicy za tydzień 12 maja na Mszy św. o g. 11.00.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa Zmartwychwstałego Pana i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.
  9. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Ireny Zając. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i prace, aby nasza świątynia była piękna i czysta.