V NIEDZIELA WIELKANOCNA 19 maja 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby naszego seminarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o g. 17.30 a dzisiaj o g. 16.30.
  3. Jutro przeżywać będziemy święto św. Bernardyna ze Sieny, od którego pochodzi nazwa naszej zakonnej prowincji.
  4. We wtorek zapraszamy na 6. dzień Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy.
  5. W środę zapraszamy na kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity w dniu jej liturgicznego wspomnienia. Po Mszy św. wieczornej modlitwy z odczytaniem próśb i podziękowań i ucałowaniem relikwii. Wszystkich gorąco zapraszamy.
  6. Z racji nabożeństwa do św. Rity, kolejne nabożeństwo majowe przy kapliczce Matki Bożej odbędzie się wyjątkowo we czwartek 23 maja o g. 19.00. Tym razem nabożeństwo odbędzie się przy domu państwa Mazur, Maćkówka nr. 121, zaraz za szkołą.
  7. Za tydzień w niedziele przypada Dzień Matki, szczególnie w tym dniu pamiętajmy o wdzięczności i modlitwie za nasze mamy.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.
  9. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Elżbiety Gujda. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni. Tym dyżurem zakończyli mieszkańcy Zalesia i prosimy parafian z Żurawiczek.
  10. Szkoła Podstawowa w Żurawiczkach serdecznie zaprasza na Festyn Rodzinny „Dla Bartka”, dzisiaj o g. 15.00 przy remizie OSP w Żurawiczkach. Podczas festynu będą zbierane środki finansowe na leczenie Bartka z Maćkówki, chorego na nieziarnistego chłoniaka. Serdecznie zapraszamy.