VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 26 maja 2019 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj przypada Dzień Matki, nasze mamy otaczamy wdzięcznością, miłością i gorącą modlitwą.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o g. 17.30 a dzisiaj o g. 16.30.
 3. We wtorek zapraszamy na 7. dzień Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy.
 4. Kolejne nabożeństwo majowe przy kapliczce Matki Bożej odbędzie się w środę 29 maja o g. 19.00 przy kapliczce Państwa Górskich na Zalesiu.
 5. W piątek święto Nawiedzenia NMP, ostatni dzień nabożeństw majowych, w tym dniu rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego, modlitwy podczas nabożeństwa majowego i czerwcowego.
 6. W sobotę 1 czerwca zapraszamy na Nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy o g. 17.30 litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa, następnie różaniec fatimski oraz 2 dzień nowenny do Ducha Świętego i Msza św. Serdecznie zapraszamy.
 7. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 8. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.
 9. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Natalii Pieniążek. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.
 10. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i cała społecznośćszkolna Szkoły Podstawowej w Żurawiczkach oraz Bartek wraz z rodzicami – składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym przy organizacji charytatywnego Festynu Rodzinnego „Dla Bartka”.Podczas festynu zebrano 4 tys. zł. Wszystkim osobom o wielkim sercu na rzecz potrzebującego Bartka składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 11. Już dzisiaj zapraszamy na Festyn Parafialny, który odbędzie się 8 czerwca przy Remizie OSP w Żurawiczkach. Rozpoczęcie festynu o g.15.00 meczem zawodników „35 +”, chętnych prosimy o zgłaszanie się u sołtysów. Festynowi towarzyszyć będą konkursy, pokazy sprzętu rolniczego, plac zabaw oraz loteria fantowa – fanty prosimy przynosić do naszego klasztoru do 4 czerwca.