NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 2 czerwca 2019 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
 2. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, modlitwy nowenny w czasie nabożeństwa czerwcowego o g. 17.40.
 3. We wtorek zapraszamy na 8. wtorek Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy.
 4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, odwiedziny chorych od g. 8.00, o g. 17.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i możliwość skorzystania ze spowiedzi św.
 5. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
 6. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.
 7. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Doroty Szular. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.
 8. Zapraszamy na Festyn Parafialny, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca przy Remizie OSP w Żurawiczkach. Rozpoczęcie festynu o g.15.00. W czasie festynu m. in. mecz zawodników „35 +”, chętnych prosimy o zgłaszanie się u sołtysów, konkursy, zabawy, pokazy sprzętu rolniczego, plac zabaw oraz loteria fantowa – fanty prosimy przynosić do naszego klasztoru do 4 czerwca.
 9. Egzamin młodzieży do bierzmowania odbędzie się we wtorek o g. 16.00.
 10. Społeczność szkolna Szkoły Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi zaprasza w piątek 7.06 na Mszę św. o g. 9.00 na dziękczynienie za dar tak wspaniałej patronki.
 11. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc powodzianom z terenu podkarpackiego.