XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23 czerwca 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na nasze bernardyńskie misje.
  2. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestniczenie w procesji Bożego Ciała a szczególnie tym, którzy wykonywali ołtarze, strażakom za to, że zadbali o nasze bezpieczeństwo, niosącym feretrony, baldachim i chorągwie, ministrantom, młodzieży i naszym dzieciom za sypanie kwiatów i dzwonienie dzwonkami.
  3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie oktawy Bożego Ciała o g. 17.30, a dzisiaj o g. 16.30 z procesją eucharystyczną dookoła kościoła dlatego prosimy nie parkować samochodów tuż przy kościele. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.
  4. Jutro uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. W piątek uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa z tej racji również procesja eucharystyczna o g. 17.30 i nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę uroczystość św. Piotra i Pawła. W tym dniu taca przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.
  8. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Małgorzaty Król oraz grupa Pani Wiesławy Świętoniowskiej. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.