XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 września 2019 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacy.
 2. Po ogłoszeniach parafialnych obrzęd błogosławieństwa ziarna z racji święta Narodzenia NMP. Z tej racji zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
 3. Jutro kolejne nabożeństwo przy relikwiach św. Charbela, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00. Po Mszy odczytanie próśb i podziękowań, a także możliwość skorzystania z namaszczenia olejem św. Charbela.
 4. W piątek 13 września zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Nieszporami Maryjnymi o g. 17.30.
 5. W sobotę 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Ks. arcybiskup Adam wzywa do sięgnięcia po różaniec, trwanie z Maryją przy Jezusowym krzyżu. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. wieczorną, po której udamy się z modlitwą pod krzyż misyjny. Będzie to zarazem pierwsze spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, począwszy od uczniów klas VI. Tą modlitwą rozpoczniemy także zbiórki Liturgicznej Służby Ołtarza. Wszystkich ministrantów i lektorów zapraszamy do tego spotkania, po którym zbiórka organizacyjna.
 6. Za tydzień, 15 września o g. 13.30 wyruszymy z pielgrzymką do Kapliczki Matki Bożej na Kocowo.
 7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Archidiecezjalne Radio Fara.
 8. W zakrystii trwają zapisy na Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Sanktuarium w Krośnie w sobotę 28 września. Zachęcamy do licznego udziału w tej pielgrzymce.
 9. Młodzież i dzieci zachęcamy do udziału w Franciszkańskiej Młodzieży Oazowej. Najbliższe spotkanie Dzieci Bożych w sobotę 14 września o g. 10.00.
 10. Nasi współbracia z duszpasterstwa powołaniowo-rekolekcyjnego zapraszają na weekendowe rekolekcje „PROJEKT NA SZCZĘŚCIE”. Skierowane są one do młodzieży męskiej, od 14 roku życia. Najbliższe odbędą się w dniach, od 4 do 6 października w Leżajsku. Koszt tych rekolekcji to dobrowolna ofiara. Zapisy i wszelkie informacje na stronie internetowej duszpasterstwa powołaniowego OO. Bernardynów.
 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego, jak najlepszego zdrowia, wszelkich łask i opieki Matki Bożej i swoich patronów na każdy dzień życia.
 12. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła Grupa Pana Marka Malinowskiego. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i trud oraz troskę o świątynię.