XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 października 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Różańcowej. Z tej racji zmiana tajemnic różańcowych za tydzień po Mszy św. o g. 8.00.
  2. Jutro dzień liturgicznej uroczystości Matki Bożej Różańcowej, z tej racji Msze św. o g. 8.00 i 18.00 oraz zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
  3. Za tydzień XIX Dzień Papieski, po Mszach św. zbiórka na Fundusz Stypendialny dla dzieci i młodzieży, a o g. 16.30 nabożeństwem różańcowym rozpoczniemy ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
  4. Zachęcamy wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych o g. 17.30 a w niedziele o g. 16.30.
  5. Na stoliku przy głównym wyjściu znajdują się kartki na wypominki, które można składać w zakrystii. Na wypominki roczne przygotowane są kartki zaznaczone kolorem pomarańczowym.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na ogrzewanie naszego kościoła i prosimy o dalszą ofiarność.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego, wszelkich łask i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.
  8. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła Grupa z Gorzelni. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i trud oraz troskę o świątynię jej dekorację.
  9. Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach organizuje zbiórkę płodów rolnych i trwałych artykułów spożywczych przeznaczonych dla podopiecznych Towarzystwa Świętego Brata Alberta w Przemyślu. Zbiórka trwa na terenie szkoły do 12 października.