XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 listopada 2019 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacy oraz ofiary na zakup opału.
 2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
 • jutro – św. Marcina
 • we wtorek – św. Jozafata
 • w środę – pierwszych męczenników Polski: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
 • w czwartek – św. Mikołaja Tavelicia
 • w piątek – św. Dydaka
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.
 2. Jutro zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Charbela, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00, po której odczytaniem próśb i ucałowanie relikwii
 3. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe, codziennie o g. 17.30, a w niedziele o g. 16.30 oraz na Mszę św. wieczorną gregoriańską za polecanych w wypominkach przez cały listopad.
 4. Prosimy, aby plansze za udział w nabożeństwach różańcowych przynieść do zakrystii albo wręczyć ojcu katechecie w szkole, do środy.
 5. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziły: Pani Agnieszka Obłoza, Krystyna Mucha, Krystyna Kuc, Bożena Balawender, Stanisława Stecko, Jolanta Pieniążek i Maria Pieczko. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i trud oraz troskę o świątynię.
 6. W Przeworsku w Ośrodku Pomocy Niepełnosprawnym, prowadzonym przez Fundację im. Św. Jana Pawła II WZRASTANIE powstaje Dom Miłosierdzia. Będzie to wotum dziękczynne mieszkańców Powiatu Przeworskiego za życie i ofiarną posługę Kościołowi i Polsce Wielkiego Polaka. Dom ten będzie pomnikiem dla upamiętnienia Stulecia urodzin św. Jana Pawła II. Z tej racji za tydzień zbiórka do puszek na ten cel.