UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 24 listopada 2019 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby WSD w Kalwarii Zebrzyd.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na zakup opału.
 3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
 • we wtorek – św. Leonarda
 • w środę – św. Franciszka Antoniego Fasaniego
 • w czwartek – św. Jakuba z Marchii
 • w piątek – święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego
 • w sobotę – święto św. Andrzeja Apostoła
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe, codziennie o g. 17.30, a w niedziele o g. 16.30 oraz na Mszę św. wieczorną gregoriańską za polecanych w wypominkach przez cały listopad.
 3. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Modlitwy nowenny na Mszy św. wieczornej.
 4. Za tydzień I Niedziela Adwentu i pierwsza nowego Roku Liturgicznego pod hasłem „Wielka Tajemnica Wiary”. Na Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic Różańcowych a o g. 11.00 dla Róży ze szkoły św. Brata Alberta z Żurawiczek, a o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
 5. Można zaopatrzyć się świece caritas na stół wigilijny, które ustawione są na stoliku przy głównym wyjściu. My caritasowi musimy za nie zapłacićpo 6 zł.
 6. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pana Piotra Kubusiaka. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i trud oraz troskę o świątynię.
 7. Starosta Przeworski zaprasza mieszkańców Żurawiczek na zebranie uczestników scaleń we wtorek 26 listopada o g. 17.00 w remizie OSP w Żurawiczkach w sprawie m.in. zasad szacunku porównawczego gruntów.