III NIEDZIELA ADWENTU 15 grudnia 2019 r.

with Brak komentarzy
 1. Jutro rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus. Modlitwy nowenny po Mszy św. wieczornej.
 2. Zapraszamy na Roraty, w dni powszednie o g. 18.00.
 3. W środę 19 grudnia w naszej świątyni, spowiedź św., kapłani z dekanatu będą spowiadać od g. 16.00 do 18.00 z przerwą od 16.50 do 17.10. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu i nie odkładania spowiedzi na ostatnią chwilę.
 4. W czwartek spotkanie Wspólnoty Zawierzonych Maryi po Mszy św. wieczornej.
 5. Za tydzień 22 grudnia, zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 17.00 z poświęceniem róż, po której nabożeństwo do świętej z odczytaniem próśb i ucałowaniem relikwii.
 6. Opłatki są wystawione przy filarze a ofiary prosimy składać do skarbony.
 7. Można zaopatrzyć się świece caritas na stół wigilijny, które ustawione są na stoliku przy głównym wyjściu. My caritasowi musimy za nie zapłacićpo 6 zł.
 8. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Marii Basisty i Danuty Dubas. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i trud oraz troskę o świątynię.
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.
 10. W zakrystii prosimy zgłaszać osoby, do których udamy się z posługą sakramentalną przed świętami w poniedziałek 23 grudnia od g. 8.00.
 11. Szkolne Koło Wolontariatu przy Szkole Podstawowej w Żurawiczkach serdecznie zaprasza na kiermasz ozdób bożonarodzeniowych.