IV NIEDZIELA ADWENTU 22 grudnia 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 17.00 z poświęceniem róż, po której nabożeństwo do świętej z odczytaniem próśb i ucałowaniem relikwii.
  2. Osoby, które jeszcze nie skorzystały z sakramentu spowiedzi zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania jutro o g. 17.30.
  3. We wtorek z racji Wigilii Narodzenia Pańskiego nie będzie Mszy św. wieczornej o g. 18.00 – za to zapraszamy na Pasterkę o północy, którą rozpoczniemy od uroczystego otwarcia szopki bożonarodzeniowej. Ofiary złożone podczas Pasterki będą przeznaczone na Fundusz Obrony Poczętego Życia. Fundusz ten finansuje m. in. Domy Samotnej Matki.
  4. W środę 25.12, Uroczystość Narodzenia Pańskiego, a w czwartek 26.12 święto św. Szczepana, w tych dniach Msze św. tylko o g. 8.00 i 11.00, czyli nie będzie Mszy św. wieczornej. W drugi dzień świąt po Mszach obrzęd błogosławieństwa owsa, w tym dniu Msza św. w Zalesiu o g. 9.30.
  5. Informujemy, że wizytę duszpasterską, tzw. kolędę rozpoczniemy od 27 grudnia. Dokładny plan znajduje się w broszurkach pt.: „Wielka tajemnica wiary” umieszczone w koszyku na stoliku przy głównym wyjściu. Tam też umieszczone są opłatki a ofiary prosimy składać do skarbony.
  6. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Haliny Obłoza. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i trud oraz troskę o świątynię.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.
  8. W zakrystii prosimy zgłaszać osoby, do których udamy się z posługą sakramentalną przed świętami w poniedziałek 23 grudnia od g. 8.00.
  9. Franciszkańska Młodzież Oazowa po Mszach św. sprzedaje sianko na stół wigilijny oraz podwójny tygodnik Niedziela z płytą kolęd Golców kolęd w cenie 10 zł.