II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 5 stycznia 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o g. 8.00 oraz zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
  2. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego, Msze św. jak w niedzielę z obrzędem poświęcenia kredy i kadzidła, które już dzisiaj wystawione są na stoliku przy głównym wyjściu. Można się w nie zaopatrzyć za dobrowolną ofiarę.
  3. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pana Rafała Szczepańskiego. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość tej świątyni.
  4. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na misje.
  5. We wtorek ostatni dzień wizyty duszpasterskiej. Jeżeli w którymś z domów kolęda się nie odbyła bo nikogo nie było to prosimy w zakrystii umówić się z którymś z ojców na kolędę uzupełniającą.
  6. 7 stycznia a o g. 18.30 zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VIII.
  7. Przypominamy, że wizyta u chorych odbędzie się w piątek 10 stycznia od g. 8.00
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i hojnego błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.
  9. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy okres Bożego Narodzenia. W tym dniu o g. 16.30 zapraszamy na koncert kolęd Ewy i Stanisława Strączek, pary która prowadzi Krąg Rodzinny w naszej parafii.