NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 12 stycznia 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacy.
  2. Jeszcze raz dziękujemy za bardzo miłe i serdeczne przyjęcie nas podczas kolędy, a także za wszelkie złożone ofiary – Bóg zapłać!
  3. Dzisiaj w liturgii kończymy okres Bożego Narodzenia, jednak kolędy i szopka, z godnie z tradycją, będą nam towarzyszyć do 2 lutego.
  4. Dzisiaj o g. 16.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Ewy i Stanisława Strączek, pary która prowadzi Krąg Rodzinny w naszej parafii a 26 stycznia o g. 11.00 będziemy gościć Orkiestrę Strażacką.
  5. Jutro 13 stycznia, zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Charbela, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00, po której nabożeństwo do świętego z odczytaniem próśb i ucałowaniem relikwii
  6. W czwartek 16 stycznia spotkanie opłatkowe Wspólnoty Zawierzonych Maryi po Mszy św. wieczornej.
  7. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Jadwigi Sochy. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość tej świątyni.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i hojnego błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.
  9. Rada Rodziców, Dyrektor Szkoły w Maćkówce serdecznie zapraszają na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbędzie się 25 stycznia o g. 15.00 w Remizie OSP w Maćkówce wraz z zespołem muzycznym, koszt od osoby 30 zł. Zapisy u Pani Bożeny Pelc w szkole w Maćkówce.
  10. „Ocalmy od zapomnienia”. Szkoła Podstawowa w Żurawiczkach pragnie zorganizować Regionalną Izbę Pamięci w szkole. Uczniowie wraz z Panią Dyrektor i nauczycielką historii p. Iwoną Węglowską zwracają się z uprzejmą prośbą o czasowe lub stałe udostępnianie starych fotografii, dokumentów, zapisków, dawnych przedmiotów codziennego użytku w tym także tych z czasów II wojny światowej. W sprawie przekazania pamiątek prosimy kontaktować się z sekretariatem szkoły.