III NIEDZIELA ZWYKŁA 26 stycznia 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. W tym tygodniu w liturgii kościoła obchodzimy:
 • we wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
 • w czwartek – św. Hiacynty
 • w piątek – św. Jana Bosko
 1. * Dzisiaj na Mszy św. o g. 11.00 będziemy gościć orkiestrę strażacką. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie.
 2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas VIII zapraszamy jutro po Mszy św. wieczornej na spotkanie organizacyjne.
 3. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy nabożeństwem różańcowym o g. 17.30.
 4. Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. W zakrystii już dzisiaj można zaopatrzyć się w przystrojone gromnice w cenie 20 zł. Na Mszy św. o g. 11.00 dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św. wraz z rodzicami złożą uroczyste wyznanie wiary. To także I niedziela miesiąca, z tej racji po Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych, a dla róży szkolnej na Mszy św. o g. 11.00, o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny. To także Dzień Życia Konsekrowanego dlatego zbiórka do puszek na klasztory zakonów klauzurowych jak chociażby siostry bernardynki czy siostry klaryski.
 5. Prosimy, aby dzieci, które jeszcze nie złożyły podpisanych plansz za Roraty, aby to uczynić do przyszłej niedzieli u ojca katechety w szkole bądź w zakrystii.
 6. Pragniemy zorganizować wraz z Grupą Rekonstrukcyjną mini Misteria Męki Pańskiej w Niedziele Palmową, Wielki Czwartek i Wielki Piątek. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do odgrywania postaci i statystów na spotkanie we wtorek 28 stycznia o g. 19.00 w naszym klasztorze.
 7. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Moniki Szklarz. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość tej świątyni.
 8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.
 9. Starosta Przeworski zwołuje zebranie w sprawie scalenia gruntów dla mieszkańców Maćkówki we wtorek 28 stycznia o g. 17.00.