V NIEDZIELA ZWYKŁA 9 lutego 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby kościoła i klasztoru bardzo serdecznie dziękujemy za Waszą ofiarność – Bóg zapłać.
 2. W tym tygodniu w liturgii kościoła obchodzimy:
 • w poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki;
 • we wtorek – wspom. Matki Bożej z Lourdes – Dzień Chorego;
 • w piątek – święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.
 2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas VIII zapraszamy na spotkanie – jutro o g. 16.30.
 3. Jutro 10 lutego, zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Charbela, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00, po której nabożeństwo do świętego z odczytaniem próśb i ucałowaniem relikwii.
 4. We wtorek przypada Dzień Chorego. W naszej świątyni ten dzień przeżywać będziemy podczas renowacji Misji Świętych pod koniec kwietni.
 5. W czwartek zapraszamy na kolejną próbę Misterium Męki Pańskiej w Szkole Podstawowej w Żurawiczkach o g. 18.00.
 6. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Elżbiety Weselak. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość tej świątyni.
 7. Informujemy, że nauki przedmałżeńskie odbywać się będą w Parafii Chrystusa Króla od 29.02 o g. 18.30 i dwie kolejne soboty marca.
 8. Sołtys wsi Maćkówka zaprasza dzisiaj mieszkańców na zebranie wiejskie do Remizy OSP o g. 15.00, a także do odebrania nakazów z tytułu podatku rolnego, spółki wodnej i wywozu nieczystości w Remizie OSP w dniu 10.02 w godzinach 8.00 – 14.00 i 11.02 w g. 15.00 – 19.00.
 9. Dyrektor SP w Żurawiczkach ogłasza zapisy do oddziałów przedszkolnych – dzieci 3-5 letnich przy możliwości objęcia dziecka opieką 10-cio godzinną lub krótszą zgodnie ze złożoną deklaracją a także do oddziału klasy „0” – dzieci 6-cio letnich oraz do klasy 1 na rok szkolny 2020/2021. Zapisy do 28 lutego w sekretariacie szkoły.