V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 29 marca 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Transmisje Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła przez Facebooka:

* w niedziele: Msza św. o g. 11.00 i o g. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali, bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna bez kazania;

* w tygodniu: Msze św. wieczorne o g. 18.00 i w piątki nabożeństwo Drogi Krzyżowej o g. 17.30;

* oraz dodatkowo w tę sobotę, o g. 17.30 nabożeństwo różańcowe wynagradzające z racji I soboty miesiąca oraz Msza św. pierwszosobotnia.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy i łączności z naszym kościołem.

  1. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w Godzinie Miłosierdzia, czyli od g. 15.00 do 16.00 i ew. w tej godzinie skorzystania ze spowiedzi św. Spowiedź również przed Mszą wieczorną, gdyby było więcej osób wyspowiadanych to kapłan udzieli komunii przed Mszą św.
  2. Zachęcamy do przyjmowania komunii św. duchowej i prosimy o przyjmowanie komunii św. na rękę również dla naszego bezpieczeństwa.
  3. W piątek nie będzie odwiedzin chorych z posługą sakramentalną ani spowiedzi z racji I piątku. Na stan obecny nie mamy możliwości przyjmowania Komunii św. gdyż liczba osób w kościele jest ograniczona. Zostaje Komunia św. duchowa, a do tego wystarczający jest akt żalu doskonałego. Nie będzie także spowiedzi świątecznej a spowiedź wielkanocna w tym roku wyznaczona jest aż do 7 czerwca. Miejmy nadzieję, że do tego czasu sytuacja się unormuje. Niemniej jednak dla potrzebujących spowiedź jest możliwa po umówieniu telefonicznym.
  4. Odnośnie osób należących do Żywego Różańca, to kontynuujemy odmawianie tajemnic z marca.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa.
  6. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: przede wszystkim zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.
  7. Prosimy o ofiary na utrzymanie naszego kościoła, numery kont podane są na Facebooku i stronie internetowej w zakładce kontakt.