NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 19 kwietnia 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Prosimy o pozostanie w domu i zachęcamy do korzystania z transmisji Mszy św. i nabożeństw szczególnie z naszego kościoła przez media społecznościowe i przyjmowanie Komunii św. duchowej. Transmitujemy co niedzielę Mszę św. o g. 11.00, dzisiaj także Mszę św. o g. 15.00, a w tygodniu Mszę św. wieczorną o g. 18.00.
 2. Dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. obowiązuje aż do odwołania.
 3. Od jutra, zgodnie z zasadą wskazaną przez władzę państwową – 1. osoba na 15 m2 w naszej świątyni na Mszy św. może być obecnych maksymalnie 30 osób. Zaleca się, jednak, aby uczestniczyły w nich przede wszystkim osoby związane z przyjętą intencją Mszy św. Komunię św. przyjmujmy na rękę.
 4. Należy zachować wszystkie zasady dotyczące bezpieczeństwa, stosownego dystansu osób oraz zasłaniania ust i nosa, za wyjątkiem momentu przyjmowania Komunii św.
 5. Dzisiaj z racji święta Miłosierdzia Bożego zamiast kazania po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu, nabożeństwo ekspiacyjne i Koronka do Bożego Miłosierdzia. W Godzinie Miłosierdzia dodatkowa Msza św.
 6. Jutro zapraszamy na przeniesione z Poniedziałku Wielkanocnego nabożeństwo ku czci św. Charbela, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00.
 7. We wtorek 2. dzień Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy.
 8. W środę 22 kwietnia zapraszamy na kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00.
 9. W czwartek uroczystość św. Wojciecha patrona Polski, a w sobotę święto św. Marka Ewangelisty.
 10. Teczki z gazetami są wystawione na stoliku przy głównym wyjściu.
 11. Prosimy o ofiary na utrzymanie naszego kościoła, numery kont podane są na Facebooku i stronie internetowej parafii w zakładce kontakt. Wszystkich ofiarodawców polećmy pod opiekę Matki Bożej Różańcowej: Pod Twoją obronę…