III NIEDZIELA WIELKANOCNA 26 kwietnia 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Prosimy o pozostanie w domu i zachęcamy do korzystania z transmisji Mszy św. i nabożeństw szczególnie z naszego kościoła przez media społecznościowe i przyjmowanie Komunii św. duchowej. Dzisiaj transmitujemy Msze św. o g. 8.00 i 11.00 a za tydzień także o g. 17.00 z nabożeństwem majowym o g. 16.30; w tygodniu Mszę św. wieczorną o g. 18.00, a od 1 maja także nabożeństwo majowe o g. 17.30 z Mszą św.
  2. Przypominamy, że w naszej świątyni na Mszy św. może być obecnych maksymalnie 30 osób z zachowaniem stosownego dystansu od siebie oraz zasłaniamy usta i nos, za wyjątkiem momentu przyjmowania Komunii św.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego.
  4. We wtorek 3. worek Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy.
  5. W środę wspomnienie św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy.
  6. W tym tygodniu przypadają dni odnowy chrześcijańskiej. W I piątek: 1 maja możliwość skorzystania ze spowiedzi św. od g. 17.00 a o g. 17.30 pierwsze nabożeństwo majowe. Nie będzie odwiedzin chorych. W I sobotę: 2 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Polski i naszej archidiecezji. Msze św. o g. 7.00 i 18.00. Zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy nabożeństwem majowym o g. 17.30. a zakończymy Apelem Maryjnym.
  7. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Prosimy, aby Zelatorzy za tydzień zgłosili się celem odebrania grafików odmawianych tajemnic, a o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
  8. Teczki z gazetami są wystawione na stoliku przy głównym wyjściu.
  9. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Wiciak. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i prace, aby nasza świątynia była piękna i czysta.
  10. Prosimy o ofiary na utrzymanie naszego kościoła, numery kont podane są na Facebooku i stronie internetowej parafii w zakładce kontakt. Jeżeli w tytule wpłaty umieścimy wpis: „na cele kultu religijnego” wtedy możemy tę kwotę odliczyć od podatku. Wszystkich ofiarodawców polećmy pod opiekę Matki Bożej Różańcowej: Pod Twoją obronę…