IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 3 maja 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Prosimy o pozostanie w domu i zachęcamy do korzystania z transmisji Mszy św. i nabożeństw szczególnie z naszego kościoła przez media społecznościowe i przyjmowanie Komunii św. duchowej. W niedziele transmitujemy wszystkie Msze św. także nabożeństwo majowe o g. 16.30; a w tygodniu o g. 17.30 z Mszą św.
 2. Przypominamy, że w naszej świątyni na Mszy św. może być obecnych maksymalnie 30 osób z zachowaniem stosownego dystansu od siebie oraz zasłaniamy usta i nos, za wyjątkiem momentu przyjmowania Komunii św.
 3. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
 4. W tym tygodniu wspominamy:
 • w poniedziałek – św. Floriana, o g. 19.00 Msza św. w int. Strażaków, która odbędzie się tylko dla braci strażaków, już dzisiaj otoczmy ich szczerą modlitwą;
 • we wtorek – święto poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu; to także 4. worek Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy;
 • w środę – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba;
 • w czwartek – pierwszy czwartek miesiąca;
 • w piątek – uroczystość św. Stanisława, patrona Polski, która znosi post od pokarmów mięsnych.
 1. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa Zmartwychwstałego Pana i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o g. 17.30 a w niedziele o g. 16.30.
 3. Zelatorów Róż Różańcowych prosimy o odbieranie grafików odmawianych tajemnic, które znajdują się na stoliku przy głównym wyjściu. Również tam znajdują się teczki z gazetami.
 4. Prosimy o ofiary na utrzymanie naszego kościoła, numery kont podane są na Facebooku i stronie internetowej parafii w zakładce kontakt. Jeżeli w tytule wpłaty umieścimy wpis: „na cele kultu religijnego” wtedy możemy tę kwotę odliczyć od podatku. Wszystkich ofiarodawców polećmy pod opiekę Matki Bożej Różańcowej: Pod Twoją obronę…