V NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 maja 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Zachęcamy do korzystania z transmisji Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła przez media społecznościowe i przyjmowanie Komunii św. duchowej. W niedziele transmitujemy wszystkie Msze św. także nabożeństwo majowe o g. 16.30; a w tygodniu o g. 17.30 z Mszą św.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacy.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
 • w poniedziałek – kolejne nabożeństwo do św. Charbela na Mszy św. o g. 18.00;
 • we wtorek – św. Leonarda Mandicia, to także 5. wtorek nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy;
 • w środę – pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy o g. 17.30 litanią do Matki Bożej, następnie różaniec fatimski i Msza św. z Apelem Maryjnym
 • w czwartek – święto św. Macieja, Apostoła;
 • w piątek – św. Małgorzaty z Kortony;
 • w sobotę – św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.
 1. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa Zmartwychwstałego Pana i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o g. 17.30 a w niedziele o g. 16.30.
 3. Prosimy o ofiary na utrzymanie naszego kościoła, numery kont podane są na Facebooku i stronie internetowej parafii w zakładce kontakt. Jeżeli w tytule wpłaty umieścimy wpis: „na cele kultu religijnego” wtedy możemy tę kwotę odliczyć od podatku. Wszystkich ofiarodawców polećmy pod opiekę Matki Bożej Różańcowej: Pod Twoją obronę…