XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14 czerwca 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Informujemy, że nadal w kościele obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacy.
 3. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestniczenie w procesji Bożego Ciała, szczególnie tym, którzy wykonywali ołtarze, niosącym feretrony, baldachim i chorągwie, ministrantom, młodzieży i dzieciom za sypanie kwiatów i dzwonienie dzwonkami.
 4. W tym tygodniu wspominamy:
 • w poniedziałek – bł. Jolanty
 • w środę – św. Brata Alberta Chmielowskiego
 • w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
 • w sobotę – Niepokalanego Serca NMP.
 1. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o g. 17.40, a w niedzielę o g. 16.40.
 3. Oktawa Bożego Ciała podczas nabożeństwa czerwcowego w świątyni. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy Zawierzonych Maryi.
 5. Dzisiaj o g. 13.00 uroczystość pierwszej komunii św. dla dzieci ze szkoły podstawowej w Maćkówce.
 6. Sprzątanie świątyni przed Bożym Ciałem przeprowadzili rodzice dzieci pierwszokomunijnych ze szkoły w Żurawiczkach a przed dzisiejszą niedzielą rodzice dzieci pierwszokomunijnych ze szkoły w Maćkówce. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni oraz terenu wokół kościoła.
 7. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie naszego kościoła, prosimy o dalsze ofiary, numery kont podane są na Facebooku i stronie internetowej parafii. Wszystkich ofiarodawców polećmy pod opiekę Matki Bożej Różańcowej: Pod Twoją obronę…