XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21 czerwca 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Informujemy, że nadal w kościele obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w środę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • w piątek – zakończenie roku szkolnego, chętnych zapraszamy na Mszę św. o g. 8.00.
  1. Jutro zapraszamy na kolejne nabożeństwo przy relikwiach św. Rity o g. 18.00 Msza św. z poświęceniem róż po Mszy św. nabożeństwo z odczytaniem próśb.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o g. 17.40, a w niedzielę o g. 16.40.
  3. W dniach od 4 do 16 lipca 2020 r. po raz drugi będziemy przeżywać Archidiecezjalną Sztafetę Różańcową, której patronuje abp Adam Szal. Wierni ze wszystkich parafii oraz ruchów apostolskich zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu, które w tym roku w obliczu panującej epidemii będzie miało szczególne znaczenie. Nasza parafia podejmie modlitwę różańcową 10 lipca o g. 2:00 – 3.00 w nocy. Zapisy w przyszłą niedzielę przy stoliku przed krzyżem misyjnym.
  4. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
  5. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Ireny Pieniążek z Zalesia. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.
  6. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców i Was tu obecnych polećmy pod opiekę Matki Bożej Różańcowej: Pod Twoją obronę…