XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 sierpnia 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu a o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny. Zmiana tajemnic różańcowych według otrzymanych grafików.
  2. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny tzw. Porcjunkuli, który wywodzi się od św. Franciszka z Asyżu, który został rozciągnięty na wszystkie kościoły parafialne. Czynnością przepisaną do uzyskania tego odpustu jest pobożne nawiedzenie kościoła franciszkańskiego bądź parafialnego oraz spełnienie warunków jak przy każdym odpuście. Korzystajmy z tego skarbca Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu wspominamy:
  • we wtorek – św. Jana Marię Vianneya
  • w czwartek – święto Przemienienia Pańskiego
  • w sobotę – św. Dominika.
  1. W piątek przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od g. 8.00. Od g. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
  2. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
  3. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Krystyny Pelc. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.