XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 sierpnia 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w czwartek – wsp. św. Grzegorza Wielkiego
  • w piątek – I piątek miesiąca, odwiedziny chorych od g. 8.00; o g. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej pierwszopiątkowej, do której szczególnie zachęcamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas VI, VII i VIII oraz dzieci po pierwszej komunii św. Adoracja potrwa do g. 18.00
  • w sobotę – I sobota miesiąca, nabożeństwo pierwszosobotnie rozpoczniemy o g. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  1. We wtorek rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego i katechetycznego. Msza św. dla naszych społeczności szkolnych jak i rodziców o g. 9.00. Przed Mszą św. o g. 8.40 możliwość skorzystania ze spowiedzi św.
  2. Z racji trwania pandemii zorganizowanej pielgrzymki na Kocowo nie będzie, jednak gorąco zachęcamy, aby udawać się tam indywidualnie, najlepiej rodzinami.
  3. Za tydzień I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic według otrzymanych grafików, a o g. 20.45 Apel Maryjny.
  4. Jeżeli ktoś chce regularnie otrzymywać czasopismo Niedziela bądź Gościa Niedzielnego, zapraszamy do zakrystii w celu założenia teczki i zwiększenia ilości dostarczanych do nas czasopism.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
  6. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Barbary Stępak. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.