XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 września 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • dzisiaj – pierwszą niedzielę miesiąca, zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45, zmiana tajemnic różańcowych według otrzymanych grafików,
  • we wtorek – święto Narodzenia NMP, Msze św. jak w dzień powszedni, zapraszamy na uroczystą Mszę św. o g. 18.00, po Mszach obrzęd błogosławieństwa ziarna na zasiew oraz zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
  1. W piątek zapraszamy do adoracji Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie od g. 15.00 do Mszy św. wieczornej.
  2. Termin spotkania rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. będzie ogłoszony po wyjściu naszego powiatu ze strefy żółtej.
  3. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
  4. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Anny Bogacz. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.
  5. Starosta Przeworski informuje, że od jutra wizyta w Wydziale Komunikacji Transportu i Dróg w Przeworsku będzie możliwa po uprzednim zarezerwowaniu terminu przez stronę internetową. Pełna treść komunikatu w gablocie.