XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18 października 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie płody roli, którymi podzieliliście się z naszym seminarium, dziękujemy Panom i Pani Sołtys za przeprowadzenie zbiórki.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • dzisiaj z racji święta św. Łukasza patrona służby zdrowia w naszych modlitwach pamiętajmy o posługujących chorym a szczególnie chorym na choroby nowotworowe i tym zakażonym na koronawirusa,
 • w poniedziałek – wps. św. Piotra z Alkantary,
 • we wtorek – wsp. św. Jana Kantego,
 • w środę – wsp. bł. Jakuba Strzemię,
 • w czwartek – wsp. św. Jana Pawła II oraz nabożeństwo ku czci św. Rity,
 • w piątek – wsp. św. Jana Kapistrana założyciela naszej prowincji zakonnej oraz adoracja Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do Mszy św. wieczornej,
 • w sobotę – wsp. bł. Jana Wojciecha Balickiego.
 1. Wszystkich zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o g. 17.30 a w niedzielę o g. 16.30. Od jutra przez cały tydzień, do prowadzenia różańca zapraszamy dzieci z Żurawiczek.
 2. Rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii św. ze szkoły w Żurawiczkach z racji nabożeństwa do św. Rity w czwartek zapraszamy na drugie spotkanie w środę, które rozpoczniemy nabożeństwem różańcowym o g. 17.30.
 3. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła i prosimy o dalszą ofiarność.
 4. Na stoliku przy głównym wyjściu znajdują się kartki na wypominki, także na wypominki roczne, które można wrzucać do skarbony przy filarze. Pragniemy zaznaczyć, że za naszych bliskich zmarłych będziemy się modlić podczas nabożeństwa wypominkowego a szczególnie na Mszy św. gregoriańskiej przez cały miesiąc listopad.
 5. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 6. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Haliny Chrobak z Żurawiczek. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.
 7. Przypominamy, że z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu na zimowy.
 8. Dekret Księdza Arcybiskupa: – W AKTUALNOŚCIACH.