XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 listopada 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacy oraz ofiary na zakup opału.
 2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
 • jutro – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, z racji drugiego poniedziałku miesiąca zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Charbela, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00,
 • we wtorek – wsp. św. Leona Wielkiego,
 • w środę – wsp. św. Marcina nadto Narodowe Święto Niepodległości otoczmy gorącą modlitwą, postem i wyrzeczeniem naszą Ojczyznę,
 • w czwartek – św. Jozafata,
 • w piątek – wsp. pierwszych męczenników Polski: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna,
 • w sobotę – wsp. św. Mikołaja Tavelicia.
 1. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe, od poniedziałku do soboty o g. 17.30 oraz na Mszę św. wieczorną gegoriańską za polecanych w wypominkach.
 2. Informujemy, że z postanowienia papieża Franciszka odpust zupełny za zmarłych można zyskiwać przez cały miesiąc listopad.
 3. Zachęcamy, aby zaopatrywać się w opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas, które wystawione są na stolikach przy głównym wyjściu.
 4. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 5. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Elżbiety Rojek z Żurawiczek. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.