UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 22 listopada 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby WSD w Kalwarii Zebrzydowskiej, puszki ustawione są na kwietnikach przy wyjściach.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na zakup opału.
 3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
 • we wtorek – Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy
 • we czwartek – św. Leonarda
 • w piątek – św. Franciszka Antoniego Fasaniego
 • w sobotę – św. Jakuba z Marchii
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.
 2. Zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 15.00 do Mszy św. wieczornej, w tym czasie możliwość spowiedzi.
 3. Dzisiaj zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Rity, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 17.00 z poświęceniem róż, po której odczytanie próśb.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe, od poniedziałku do soboty o g. 17.30 oraz na Mszę św. wieczorną gregoriańską za polecanych w wypominkach.
 5. Można zaopatrzyć się świece caritas na stół wigilijny, które ustawione są na stoliku przy głównym wyjściu oraz opłatki.
 6. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pana Zbigniewa Jamrożego. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i trud oraz troskę o świątynię.
 7. Już dzisiaj można zabrać deklarację adopcji dziecka poczętego i wypełniony odcinek wrzucić do skarbony. Deklaracje będą złożone jako dar ofiarny 8 grudnia na mszy wieczornej.