NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 27 grudnia 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. W środę przypada dzień imienin Ojca Proboszcza i Gwardiana – o. Eugeniusza, dlatego już dzisiaj otaczamy jego osobę gorącą modlitwą i składamy jak najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkich potrzebnych łask.
  2. W czwartek 31 grudnia, zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne w dniu zakończenia Starego Roku o g. 16.00, podczas tej Mszy św. modlić się będziemy za wszystkich, którzy zmarli z naszej wspólnoty parafialnej w tym 2020 roku.
  3. W piątek 1 stycznia 2021 r. dzień zakończenia oktawy Bożego Narodzenia, w którym przeżywać będziemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte jak w niedzielę. Taca będzie przeznaczona na utrzymanie naszego seminarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy dni odnowy religijnej. W pierwszy piątek wypada dzień Nowego Roku. W pierwszą sobotę miesiąca 2 stycznia zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy Nabożeństwem Różańcowym o g. 17.30.
  5. W przyszłą niedzielę – pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o g. 8.00 oraz Apel Maryjny o g. 20.45.
  6. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa z Maćkówki. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie i troskę o czystość tej świątyni.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i hojnego błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki Matki Najświętszej.