III NIEDZIELA ZWYKŁA 24 stycznia 2021 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Puszki znajdują się na stojakach z płynem dezynfekującym.
  2. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:

* w poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

* we wtorek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa

* w czwartek – św. Tomasza z Akwinu

* w sobotę – św. Hiacynty

  1. Rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. zapraszamy na Mszę św. i spotkanie dotyczące wyboru strojów i pobrania miar, w środę o g. 18.00.
  2. W piątek zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do Mszy św. wieczornej, z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.
  3. Za tydzień w niedziele 31stycznia OO. Bernardyni z Przeworska zapraszają na Jubileusz 50 – lecia istnienia parafii. Uroczystą Mszę św. jubileuszową o g. 12.15 będzie sprawował Metropolita Przemyski ks. Arcybiskup Adam Szal.
  4. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Agnieszki Dyrkacz. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość tej świątyni.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i hojnego błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.